Doprava a platba

Přehled možností dopravy

Expedice zboží probíhá v co nejkratším čase. Je-li zboží skladem tak většinou nejdéle do dvou pracovních dnů.

Osobní odběr Osobní odběr

Zboží je možné odebrat osobně v provozovně Rosická 535/3, 60200, Brno.

Zásilkovna Zásilkovna

K doručení si můžete využít zásilkovnu která představuje moderní a zákaznicky velmi pohodlný způsob dopravy objednaného zboží.

Zvolit lze doručení až k vám domů nebo na jedno z výdejních míst jako jsou čerpací stanice, samoobsluhy, papírnictví, čistírny oděvů, restaurace, kopírovací centra nebo třeba parfumerie.

Díky tomuto systému disponuje Zásilkovna více než 2 500 výdejními místy na území České republiky, a to jak v městských, tak ve venkovských oblastech, kam doručuje levně do dvou dnů. Navíc poskytuje moderní službu sledování zásilek, vždy tedy víte, kde se váš balíček nachází a kdy doputuje až k vám.

Zásilkovna se snaží být lepší alternativou tradičních zásilkových služeb, s nimiž bojuje hlavně pohodlím při doručování. Na zazvonění dopravce nemusíte čekat doma, balíček si objednáte k nejbližšímu partnerovi Zásilkovny, u kterého na vás počká 7 dní. Nemůžete-li si ho v této lhůtě vyzvednout, v mobilní aplikaci či na webu máte možnost úschovu zdarma prodloužit až na tři týdny.

Přehled možností platby

Existuje mnoho variant, jak u nás zaplatit za nákup. Vyberte si tu, která Vám vyhovuje nejvíce.

Hotově Hotově na prodejně 

Na prodejně na adrese Rosická 535/3, 60200, Brno přijímáme platbu hotovostí nebo kartou.

Dobírka Na dobírku

Zboží zaplatíte přepravci při dodání, přímo na Vámi určené adrese, hotově nebo platební kartou.

Bankovní převod Bankovním převodem

Pro platbu převodem máte možnost využít následující účet.

2101459020/2010, vedený u společnosti Fio banka a.s.

Po dokončení objednávky jsou produkty rezervovány a bude Vám následně zaslán email s potřebnými informacemi k platbě včetně variabilního symbolu, který je nutné při platě uvést.

Informace o stavu Vaší objednávky budete mít k dispozici po přihlášení do účtu a také Vás budeme informovat na Vaši mailovou adresu.

Kartou onlineKartou online

U on-line platby kartou zaplatíte rychle a jednoduše přes platební bránu comgate. Peníze jsou připsány na náš účet okamžitě.